O NÁS


PROFIL RGEIST s.r.o.

"Věříme, že v budoucnosti bude komunikace otevřená, mobilní a pružná a naši zákazníci budou schopni bezpečně komunikovat kdykoli a na jakémkoli místě."

Společnost RGEIST s.r.o. je dodavatelem komplexních řešení v oblasti hlasových, datových a konvergovaných technologií, kontaktních center, informačních technologií a bezpečnosti dat.

Poskytuje profesionální služby založené na nejkvalitnějších technologiích od předních světových výrobců na trhu jako jsou Alcatel-Lucent, Avaya, E-Metrotel, HP apod. Nabízí kompletní služby pro celý životní cyklus řešení: od auditu infrastruktury přes plánování a návrh až po implementaci a následnou servisní podporu či nadstandardní řešení formou služby managed services. Primární snahou společnosti je zajistit zákazníkům optimálních řešení a rychlou návratnost vložených investic.

RGEIST s.r.o. v oblasti informačních a telekomunikačních technologií je zaměřena na budování, správu a další rozvoj infrastruktury kontaktních center, pobočkových ústředen, dohledových systémů, aplikační správy, datové infrastruktury a datových center.

Jedinečnost řešení servisních služeb společnosti RGEIST s.r.o. je založena na dlouhodobých zkušenostech v této oblasti a proto byl vytvořen modulární systém servisních produktů s jehož pomocí je společnost schopna pokrýt potřeby každého zákazníka. Komplexní škála služeb je zaměřena na proaktivní servis, odstraňování poruch, provádění změn konfigurací systémů, zajištění aktualizace softwarových řešení, školení uživatelů a vedoucích pracovníků.

Společnost RGEIST s.r.o. nabízí ucelené portfolio komunikačních a ICT služeb: od smluvního poskytování správy a podpory po komplexní (end-to-end) řešení od více dodavatelů. Nabídka konzultací a podpory společnosti RGEIST s.r.o. pokrývá celý životní cyklus poskytovaných datových a komunikačních řešení: od posouzení požadavků, přes plánování, návrh, integraci a nasazení, až po provozní řízení a kontinuální optimalizaci.